Cortina

Rower i moda. Cortina wie, jak połaczyć te dwa, wydawałoby się sprzeczne, pojęcia. Rowery przeznaczone są dla tych, którzy chcą uwolnić się od stereotypu zmęczonego rowerzysty. Firma ta wie, jaką radość daje poczucie niezależności od transportu miejskiego, Konieczności stania w korkach w samochodzie i pozostaje kwintesencją miejskiego stylu rowerowego - możesz przemieszczać się po miejskich ulicach swobodnie i bezpiecznie a jednocześnie jesteś częścią miejskiego stylu. 
Inspiracją dla projektantów są tradycyjne rowery holenderskie, używane w początkach XIX wieku do transportowania w mieście różnego rodzaju produktów. Ważna staje sie tym samym stabilność, solidność oraz wyposażenie w wygodne kosze rowerowe przednie lub tylne. Najważniejsze jednak jest zachowanie prostoty i czystości stylu rowerów holenderskich i dostosowanie się do oczekiwań nowoczesnych użytkowników rowerów miejskich. Nad produkcją rowerów czuwają znani projektanci i najlepsi na świecie inżynierowie. 
Marka przeznaczona jest dla osób, które chcą być widoczne w miejskim krajobrazie, dopasować rower do swojego stylu i dawać się zaskoczyć jakością i specyfiką zastosowanych detali. 
Ambicją firmy jest zmienianie miasta na lepsze - produkuje ona rowery których użytkownicy są szczęśliwi i dumni z ich posiadania.

Filtr produktów

Pokazano 1 - 18 z 78 produktów
na stronę