Pokazano 595 - 606 z 606 produktów
 • Batavus Monaco E-go to elektryczny miejski rower, który cechuje nie tyko efektowny design a le także wysokiej klasy osprzęt, silnik i bateria. Monaco należy do rowerów z klasy Premium. Jak przystało na Batavusa niezawodność to jego największy atut.

  6 999,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower miejski damski SPARTA Country Tour jest niezwykle efektowny i funkcjonalny. Dopracowany w każdym szczególe design stawia ten damski rower wśród najładniejszych zarówno pod względem kształtu ramy, jak i kolorystyki. Cechą charakterystyczną rowerów Sparty jest niezwykle mocny bagażnik, pozwalający przewozić duże rzeczy.

  3 199,00 PLN
  W magazynie
 • Elektryczny rower damski miejski BATAVUS Milano E-go NuVinci/Aut jest ideałem damskiego roweru ze wspomaganiem. Jak zwykle w rowerach Batavusa efektowny design połączony jest z najnowszą technologią. Elektryczny rower miejski Batavus Milano spełni oczekiwania każdego rowerzysty.

  12 449,00 PLN
  Sprawdź dostępność. ZADZWOŃ!
 • Elektryczny rower miejski BATAVUS Milano E-go jest ideałem roweru ze wspomaganiem elektrycznym. Jak zwykle w rowerach Batavusa efektowny design połączony jest z najnowszą technologią. Milano E-go spełni oczekiwania każdego rowerzysty

  12 499,00 PLN
  Dostępność: 5-6 dni
 • Rower elektryczny Batavus Genova E-go to jeden z najlepszych rowerów miejskich z napędem elektrycznym, w bardzo przystępnej cenie. Osoby, które cenią prostotę, elegancję i niezawodność, na pewno będą w pełni usatysfakcjonowane rowerem Batavus Genowa E-go. Batavus pod względem jakości, jak zwykle jest niezawodny.

  7 700,00 PLN
  W magazynie
 • Bastavus CS Spirit Plus jest klasycznym rowerem miejskim. Szybkość i sprawność poruszania się nim w warunkach miejskich stanowi jego główne atuty. Jeżeli dodamy do tego atrakcyjny wygląd to nic więcej nam nie potrzeba. Jak na holenderski rower przystało, wysoka jakość wykonania i doskonały osprzęt sprawiają, że ten damski Batavus spełnia oczekiwania...

  3 799,00 PLN
  Sprawdź dostępność. ZADZWOŃ!
 • Batavus Personal Bike należy do kultowych rowerów miejskich. Ten wyjątkowo elegancki, a przede wszystkim trwały rower idealnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Personal Bike to klasyka i nowoczesność w jednym. Batavus stworzył doskonały rower miejski, jeden z najlepszych wśród obecnych na rynku rowerów holenderskich.

  2 599,00 PLN
  W magazynie
 • Damski  rower Gazelle Orange C7 to rower miejski przeznaczony dla kobiet nowoczesnych ale ceniących sobie klasyczne piękno. Rower Gazelle Orange C7 ma w sobie wszystko to, czego oczekuje dynamiczna, niezależna rowerzystka miejska.

  3 869,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower miejski Gazelle Tour Populair T8 to rower miejski dedykowany kobietom jak i mężczyznom. Tym, którzy cenią sobie syl i czar ponadczasowości. Rower Tour Populair T8 oferujemy w kolorze czarnym.

  4 020,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower miejski Caferacer Lady Solo Creme Red 28" to niezwykle szykowny i elegancki rower damski. Lady Solo to przykład designu, który cechuje niezwykła delikatność i oryginalność. Jak każdy rower miejski, Caferacer wyposażony jest eleganckie dodatki i wysokiej jakości osprzęt.

  2 999,00 PLN
  Sprawdź dostępność. ZADZWOŃ!
 • Rower miejski Caferacer Lady Doppio Creme 7S 28" należy do jednych z ładniejszych rowerów damskich. Niezwykle delikatny, inspirowany designem lat 50-tych i 60-tych. Bardzo dokładnie malowana rama i ręcznie polerowane obręcze sprawiają, że ten miejski rower dla kobiet wyróżnia się zdecydowanie spośród jemu podobnych.

  3 999,00 PLN
  W magazynie
 • Rower Batavus Bub XL nie jest dla grzecznych dziewczynek. To rower miejski dla kobiet niezależnych, wojowniczek. Szybkość i dynamika to ich druga natura. Bub XL jest najbardziej ekspansywny z rodziny rowerów Batavusa.

  2 549,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
na stronę