Pokazano 199 - 206 z 206 produktów
 • Fotelik rowerowy ROMER Jockey Comfort Niebieski należy do tzw najwyższej półki wśród fotelików rowerowych obecnych na naszym rynku. Jest on w pełni regulowany i zapewnia idealna pozycję siedzenia i komfort jazdy. Jockey Comfort to niemiecka jakość wykonania i doskonała funkcjonalność tak charakterystyczna dla produktów firmy Romer.

  499,00 PLN
  W magazynie
 • Fotelik rowerowy ROMER Jockey Comfort należy do tzw najwyższej półki wśród fotelików rowerowych obecnych na naszym rynku. Jest on w pełni regulowany i zapewnia idealna pozycję siedzenia i komfort jazdy. Jockey Comfort to niemiecka jakość wykonania i doskonała funkcjonalność tak charakterystyczna dla produktów firmy Romer.

  499,00 PLN
  W magazynie
 • Fotelik rowerowy ROMER Jockey Comfort należy do tzw najwyższej półki wśród fotelików rowerowych obecnych na naszym rynku. Jest on w pełni regulowany i zapewnia idealna pozycję siedzenia i komfort jazdy. Jockey Comfort to niemiecka jakość wykonania i  doskonała funkcjonalność tak charakterystyczna dla produktów firmy Romer.

  499,00 PLN
  Dostępny produkt z innymi opcjami
 • Fotelik rowerowy HAMAX Sleepy - Czerwony to jeden z najpopularniejszych modeli na rynku. Nowoczesny design, prostota montażu i przede wszystkim bezpieczeństwo, to są cechy, które wyróżniają Siestę wśród modeli fotelików rowerowych produkowanych przez Hamax

  299,90 PLN
  Dostępny produkt z innymi opcjami
 • Fotelik rowerowy HAMAX Siesta - Szary z czarną wyściółką to jeden z najpopularniejszych modeli na rynku. Nowoczesny design, prostota montażu i przede wszystkim bezpieczeństwo, to są cechy, które wyróżniają Siestę wśród modeli fotelików rowerowych produkowanych przez Hamax

  299,90 PLN
  W magazynie
 • Fotelik rowerowy HAMAX Siesta - Pomarańczowy to jeden z najpopularniejszych modeli na rynku. Nowoczesny design, prostota montażu i przede wszystkim bezpieczeństwo, to są cechy, które wyróżniają Siestę wśród modeli fotelików rowerowych produkowanych przez Hamax

  329,90 PLN
  Dostępny produkt z innymi opcjami
 • Fotelik rowerowy HAMAX Siesta Premium przeznaczony jest do montażu z tyłu roweru. Można go zamontować zarówno do bagażnika, jak i bezpośrednio do ramy. Hamax gwarantuje pełne bezpieczeństwo dla dziecka podczas używania fotelika Siesta Premium.

  429,00 PLN
  W magazynie
 • Rowerowy fotelik dziecięcy HAMAX KISS - Czarny to niezwykle przyjazny w montażu i użyciu fotelik. Można go bardzo łatwo zamontować zarówno do roweru z bagażnikiem jak i bez.

  219,90 PLN
  W magazynie
na stronę