Uchwyt na piłkę

Uchwyt na piłkę, dzięki któremu można bezpiecznie przewozić ją, jadąc rowerem to prawdziwy hit! Nie potrzebujesz już zabierać dodatkowej torby, czy plecaka i martwić się, że przeszkadza Ci ona w jeździe. Piłka jest przymocowana do roweru, na pewno nie wypadnie na drogę, nie zgubi się i obija o rower. Dodatkowo wygląda efektownie i modnie, a kolor uchwytu możesz dobrać i do koloru roweru, i do koloru piłki - jak sam wybierzesz.
Pokazano 1 - 8 z 8 produktów
 • Uchwyt rowerowy na piłkę BRN KIKBALL w kolorze fioletowym to niezastąpiony latem element wyposażenia roweru. KIKBALL rozwiązuje odwieczny problem wożenia piłki na boisko czy wycieczkę za miasto. BRN - włoski producent części i akcesoriów rowerowych udowadnia, że Włosi tak kochają piłkę, że nie chcą się z nią rozstawać nawet podczas jazdy na rowerze.

  119,00 PLN
  dostępne w ciągu ok 7 dni od zamównienia
 • Uchwyt rowerowy na piłkę BRN KIKBALLw kolorze czerwonym i czarnym to niezastąpiony latem element wyposażenia roweru. KIKBALL rozwiązuje odwieczny problem wożenia piłki na boisko czy wycieczkę za miasto. BRN - włoski producent części i akcesoriów rowerowych udowadnia, że Włosi tak kochają piłkę, że nie chcą się z nią rozstawać nawet podczas jazdy na rowerze.

  119,00 PLN
  dostępne w ciągu ok 7 dni od zamównienia
 • Uchwyt rowerowy na piłkę BRN KIKBALLw kolorze czerwonym i niebieskim to niezastąpiony latem element wyposażenia roweru. KIKBALL rozwiązuje odwieczny problem wożenia piłki na boisko czy wycieczkę za miasto. BRN - włoski producent części i akcesoriów rowerowych udowadnia, że Włosi tak kochają piłkę, że nie chcą się z nią rozstawać nawet podczas jazdy na...

  119,00 PLN
  W magazynie
 • Uchwyt rowerowy na piłkę BRN KIKBALLw kolorze czarnym i niebieskim to niezastąpiony latem element wyposażenia roweru. KIKBALL rozwiązuje odwieczny problem wożenia piłki na boisko czy wycieczkę za miasto. BRN - włoski producent części i akcesoriów rowerowych udowadnia, że Włosi tak kochają piłkę, że nie chcą się z nią rozstawać nawet podczas jazdy na rowerze.

  119,00 PLN
  Termin dostawy: ok. 7 dni roboczych
 • Uchwyt rowerowy na piłkę BRN KIKBALLw kolorze czerwonym i żółtym to niezastąpiony latem element wyposażenia roweru. KIKBALL rozwiązuje odwieczny problem wożenia piłki na boisko czy wycieczkę za miasto. BRN - włoski producent części i akcesoriów rowerowych udowadnia, że Włosi tak kochają piłkę, że nie chcą się z nią rozstawać nawet podczas jazdy na rowerze.

  119,00 PLN
  dostępne w ciągu ok 7 dni od zamównienia
 • Uchwyt rowerowy na piłkę BRN KIKBALLw kolorze niebieskim i żółtym to niezastąpiony latem element wyposażenia roweru. KIKBALL rozwiązuje odwieczny problem wożenia piłki na boisko czy wycieczkę za miasto. BRN - włoski producent części i akcesoriów rowerowych udowadnia, że Włosi tak kochają piłkę, że nie chcą się z nią rozstawać nawet podczas jazdy na rowerze.

  119,00 PLN
  dostępne w ciągu ok 7 dni od zamównienia
 • Uchwyt rowerowy na piłkę BRN KIKBALLw kolorze niebieskim i białym to niezastąpiony latem element wyposażenia roweru. KIKBALL rozwiązuje odwieczny problem wożenia piłki na boisko czy wycieczkę za miasto. BRN - włoski producent części i akcesoriów rowerowych udowadnia, że Włosi tak kochają piłkę, że nie chcą się z nią rozstawać nawet podczas jazdy na rowerze.

  119,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Uchwyt rowerowy na piłkę BRN KIKBALLw kolorze czarnym i białym to niezastąpiony latem element wyposażenia roweru. KIKBALL rozwiązuje odwieczny problem wożenia piłki na boisko czy wycieczkę za miasto. BRN - włoski producent części i akcesoriów rowerowych udowadnia, że Włosi tak kochają piłkę, że nie chcą się z nią rozstawać nawet podczas jazdy na rowerze.

  119,00 PLN
  Termin dostawy: ok. 7 dni roboczych