Cigno

CIGNO to elegancja w ruchu.
Prostota jest rzeczą najtrudniejszą. Jej zrozumienie jest możliwe tylko przez tych, którzy urodzili się wyjątkowi. Kreatywność i dbałość o szczegóły są tajemnicą ludzi, którzy są w stanie wyróżnić się z tłumu. Wejdź do świata CIGNO i odkryj wyjątkowe rowery. Rowery CIGNO.
Czas na podróż bez poczucia upływu czasu, bowiem wyrafinowany kształt i piękno klasyki czasu nie znają. Marka ta to zinterpretowany w nowoczesny sposób styl retro. Dzięki umiejętnościom włoskich rzemieślników i ich wyjątkowej dbałości o detale, rama jest unikalna pod względem jakości i elegancji. Wykonywana jest wyłącznie ręcznie z wysokiej jakości stali. W końcowej fazie produkcji pokrywana jest krok po kroku, najpierw miedzią, później niklem i na końcu chromowana. Otrzymana w ten sposób powłoka o grubości 30 mikronów zapewnia wyjatkowo wysoką odporność, w szczególności jej ostatnia warstwa z chromu. Jak przystoi na miejską wersję, jest lekki, zwinny i łatwy w prowadzeniu.
Niskiej wadze sprzyjają najnowszej generacji, całkowicie aluminowe akcesoria, które zachwycaja oryginalnością. Elementy skórzane produkowane są zgodnie ze sztuką rzemieślniczą, począwszy od znakomitych siodełek firmy BROOKS po ręcznie szyte chwyty. Wszystko razem sprawia, że elegancki w formie, stanowi niezwykłe połączenie futurologii i stylu vintage. To ekskluzywność z zachowaniem glamour nie do podrobienia.

Filtr produktów

Pokazano 1 - 18 z 32 produktów
na stronę