Torby rowerowe

Podczas jazdy tym dwukołowym pojazdem po mieście, warto posiadać niezbędne wyposażenie, jakim są torby rowerowe. Bogata oferta Damelo pozwala dokonać wyboru właściwego produktu w zależności od potrzebnej wielkości, materiału, czy też koloru. Dostępne są produkty montowane na ramę pojazdu, na bagażnik tylny lub przedni, na kierownicę lub też pod siodełko.
Niezależnie od typu i budowy pojazdu, do każdego można dobrać i zamocować wybraną torbę rowerową. Warto zauważyć, że wiele modeli jest produkowanych z wodoodpornych materiałów, a nawet są wyposażone w odporne na wilgoć suwaki i zapięcia. Poszerza to ich zastosowanie turystyczne. Ponadto, specjalnie dla tych, którzy podróżują tylko do pracy, czy też sklepu są one specjalnie zaprojektowane tak, aby można było w nich bezpiecznie przewozić sprzęt elektroniczny.
Klienci mogą także wybrać designerskie akcesoria, które po odpięciu od pojazdu stają się elegancką torbą na zakupy, czy też nawet do pracy. Piękne materiały, ciekawe wzornictwo i najnowocześniejsze technologie dają użytkownikom możliwość zaspokojenia nawet bardzo wysokich wymagań, a bezpieczne mocowania pozwalają zachować pełen komfort jazdy.
Pokazano 1 - 18 z 112 produktów
na stronę