Rowery składane

Zaparkuj auto i dalej jedź rowerem - coraz częściej rowerzyści miejscy posługują się tą zasadą, aby pokonać drogę z domu na przedmieściach, czy obrzeżach miast do pracy, szkoły i na zakupy do centrum. Nowoczesne rowery składane wciąż zyskują na popularności, także ze wzglądu na zmianę podejścia do wykorzystania ich funkcji. Dotychczas bowiem były wykorzystywane w czasie ich przechowywania w garażu, w piwnicy, czy na balkonie. Obecnie możliwość złożenia pozwala przewozić go w aucie, metrze czy tramwaju. Czas rozłożenia czy też złożenia nowoczesnego modelu nie przekracza 15 sekund, nie są do tego potrzebne żadne narzędzia. Mają też one specjalne osłony, aby nie pobrudzić współpasażerów np. smarem. Małe rozmiary po złożeniu pozwalają bez problemu znaleźć miejsce do jego przechowywania, łatwe manewrowanie podczas prowadzenia go oraz desinerski charakter czynią ciekawą ofertę dla nowoczesnych rowerzystów.
Pokazano 1 - 3 z 3 produktów
 • Składany rower DAHON IOS D9 UNI 9-biegowy w kolorze czarnym i o rozmiarach koła 24" należy do najmniejszych składaków po złożeniu. IOS D9 występuje w kolorze czarnym i posiada 9-biegową przekładnię.

  4 290,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Składany rower DAHON S.U.V. D6 Lolite 20" to jeden z najmniejszych składaków po złożeniu. Niezwykle przydatny dla osób, które łączą w podróży do pracy jazdę rowerem z wykorzystaniem metra, tramwaju czy autobusu.

  1 790,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower składany  DAHON CURVE i3 UNI 3 - biały należy do składaków, które charakteryzują się bardzo małymi wymiarami po złożeniu roweru. Jakość wykonania i dbałość o szczegóły mówią same za siebie i dają doskonałe świadectwo firmie DAHON.

  1 900,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę